USŁUGI BHP

Usługi BHP oferuje obecnie wiele firm, ale kto właściwie powinien z nich korzystać? Naszym zdaniem każdy właściciel przedsiębiorstwa, bo obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Żeby zapoznać się ze wszelkimi wymogami w tym zakresie, trzeba przestudiować szczegółowo przepisy prawne dotyczące BHP, których jest naprawdę niemało. Dlatego znacznie lepiej jest skorzystać z pomocy specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz spore doświadczenie we wdrażaniu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwach. W ten sposób pracodawca może zyskać pewność, że wszystkie one zostały uwzględnione, a także, że zadbał we właściwy sposób o zdrowie oraz życie swoich pracowników. Jeśli szukacie Państwo firmy, która świadczy kompleksowe usługi BHP na terenie Krakowa, Katowic, Wrocławia lub innych miejscowości województwa małopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego prosimy o kontakt z nami.

Zakres współpracy ustalany jest z każdym Klientem indywidualnie - oferujemy usługi BHP :

  • doradztwo dotyczące zapewnienia optymalnego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie, a także nadzór nad realizowaniem związanych z tym działań
  • dokonanie oceny ryzyka zawodowego
  • przygotowywanie statystyk związanych z tematyką BHP
  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej
  • reprezentowanie przedsiębiorcy przed właściwymi organami zajmującymi się inspekcją warunków pracy

Bardzo ważnym obszarem naszej działalności są wykonywane na zamówienie instrukcje BHP oraz szkolenia BHP jak również audyt BHP gdzie uwzględniamy wówczas problematykę bezpieczeństwa pożarowego, budowlanego, przeciwwybuchowego oraz zagadnienia związane z ochroną środowiska. Oferowane usługi realizowane są wyłącznie przez fachowców, którzy podchodzą do nich w profesjonalny i rzetelny sposób. Duże znaczenie ma również fakt, iż nasze ceny są niezwykle konkurencyjne. Gwarantujemy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Wszystkie przedsiębiorstwa, które poszukują firmy świadczącej usługi BHP na terenie Katowic, Krakowa, Wrocławia lub okolicznych miejscowości zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.