Szkolenia online

Operaty przeciwpożarowe dla miejsc magazynowania odpadów palnych – rok 2021

Rok 2021 dla inżynierów i rzeczoznawców ppoż. Brasa przyniósł wiele wyzwań związanych z opracowaniem dokumentacji dla różnorodnych branż przemysłowych, w tym petrochemicznej, spożywczej, metalurgicznej oraz przemysłu zbrojeniowego.

 

Upływający rok stanowił kolejne wyzwanie w zakresie dostosowania miejsc magazynowania i przetwarzania odpadów palnych do obecnych przepisów przeciwpożarowych. Nasi inżynierowie pożarnictwa i rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń ppoż. odpowiadając na zmiany w prawie oraz potrzeby zakładów gospodarujących odpadami opracowali ponad 150 operatów przeciwpożarowych dla  miejsc magazynowania i przetwarzania odpadów palnych, w tym znanych firm i marek uznanych w Polsce i na świecie. Możemy również pochwalić się stuprocentowym uzgodnieniem operatów z właściwymi komendantami Państwowej Straży Pożarnej na terenie całego kraju, w szczególności na terenie województw Śląskiego, Dolnośląskiego oraz Świętokrzyskiego.

W ramach naszych usług oferujemy również kompleksowy zakres konsultacji merytorycznych w zakresie możliwości spełnienia wymagań przeciwpożarowych jeszcze przed rozpoczęciem prac nad operatem przeciwpożarowym.

Niejednokrotnie opracowanie i wdrożenie operatu przeciwpożarowego związane jest z koniecznością uzupełnienia lub opracowania od podstaw dokumentacji związanej z bezpieczeństwem pożarowym w obiektach zakładu, w tym instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, oceny zagrożenia wybuchem, dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem lub systemu szkoleń dla pracowników.

Liczymy, że nasza wiedza i doświadczenie pozwolą w pełni uzgodnić wymagania bezpieczeństwa dla Państwa zakładów i procesów przemysłowych.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brasa Sp. z o.o. z siedzibą Klasztorna 4/5, 28-400 Pińczów w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.